Artykuły partnerskie

Polskie ePłatności – warto być w awangardzie

3 minut czytania

Szybki przepływ gotówki w biznesie to coś na czym zależy zarówno klientom, jak i sprzedawcom różnorodnych produktów. Korzystanie z terminali płatniczych stało się w ciągu kilkunastu lat koniecznością. Dzięki takiemu podejściu można zwiększyć pole swojego biznesowego rażenia. Z roku na rok coraz więcej płatności odbywa się bez fizycznego udziału gotówki. Karty płatnicze, kredytowe oraz terminale do ich obsługi przeżywają swój złoty wiek. Warto więc iść z postępem, bo to będzie oznaczać, że nasze przedsięwzięcie będzie się nadal rozwijać. W obecnych czasach usługi oraz handel nie obejdą się bez płatności elektronicznych. Trzeba o tym pamiętać i sięgać po sprawdzone rozwiązania. 

Polskie ePłatności – centrum rozliczeń elektronicznych, z którymi warto współpracować

Polskie ePłatności to prężnie rozwijające się centrum rozliczeń elektronicznych, które ma w swojej pieczy ponad sto sześćdziesiąt tysięcy terminali płatniczych w Polsce. Firma rozwija się na naszym rynku od 2010 roku, oferując szeroką gamę możliwości płatniczych w sektorze małych oraz średnich przedsiębiorstw (MŚP) nad Wisłą.

Płatności elektroniczne rosną cały czas w siłę. Praktycznie każdy potencjalny klient oraz klientka ma konto (jedno lub więcej), do którego przypisana jest karta płatnicza, np. Mastercard, VISA, itp. Oznacza to, że płatności elektroniczne generują coraz większą część zysków w różnych segmentach rynku. Centrum rozliczeń elektronicznych PeP nadal się rozwija i wszystko wskazuje na to, że ten trend zostanie utrzymany.

Jest to trzeci pod względem wielkości operator terminali płatniczych w naszym kraju, a o jego dokonaniach nie raz i nie dwa wspominały różne branżowe portale informacyjne, takie jak np. Business Insider. Współpraca z tym centrum rozliczeń elektronicznych w dziedzinie płatności bezgotówkowych to przepis na sukces oraz większe zyski, z którego z pewnością trzeba skorzystać jak najszybciej. By się o tym przekonać, trzeba odwiedzić witrynę internetową: https://pep.pl/

Elektroniczne płatności bezpieczną alternatywą dla gotówki

Do tego żeby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie obecnie stwarza nam rynek, konieczne będzie skorzystanie z terminali płatniczych. Co ciekawe: PeP proponuje tutaj bardzo interesującą ofertę obsługi płatności bezgotówkowych.

Terminal do obsługi tego typu rozliczeń, dokonywanych np. Blikiem czy też przy pomocy Mastercard, można otrzymać za zero złotych nawet na dwanaście miesięcy. By to uczynić, wystarczy wejść na ich stronę internetową. Zarejestruj się tam jak najszybciej – to pomoże Ci zwiększyć obroty, jakie się dokonują w Twojej restauracji lub sklepie. Rachunki będą płacone od ręki, terminal płatniczy przyciągnie zaś tych ludzi, którzy nie mają akurat pod ręką gotówki. Polskie ePłatności zatrudniają obecnie ponad siedemset osób, w tym wielu programistów oraz programistki.

Firma ma odpowiedni know-how, co pozwala jej zapewnić odpowiedni poziom usługi każdego terminalu, który jest w ich pieczy. Zwłaszcza jeśli prowadzisz niewielkie przedsięwzięcie biznesowe, koniecznie wejdź na ich stronę internetową i zarejestruj się. To nic nie kosztuje, a może korzystnie wpłynąć na sytuację wielu niewielkich firm w naszym kraju. Bez względu na to czy masz na imię Janusz, Stefan, Zofia czy też Grażyna terminale płatnicze czekają właśnie na Ciebie oraz Twój biznes. 

Doskonały produkt dla małych oraz średnich firm

Każdy prezes, czy też szefowa niewielkiego przedsięwzięcia o charakterze biznesowym, powinni dowiedzieć się o tym rozwiązaniu, które kryje się pod marką PeP. Jest to także produkt dla tych firm, które już posiadają terminale płatnicze w Polsce. Istnieje bowiem możliwość uczestnictwa w tym programie, który z pewnością pomoże nam zwiększyć obroty na rynku.

Każda nieduża firma z siedzibą w naszym kraju może więc skorzystać z tego dotowanego programu, mającego na celu upowszechnienie obrotu bezgotówkowego. Warto więc postawić na szeroką współpracę w ramach technologii, która cały czas się rozwija, proponując co raz to lepsze i sprawniejsze rozwiązania.

Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie uczestniczyć w rewolucji elektronicznej na szeroką skalę. Dodatkowo nie będziemy już musieli trzymać, np. w kasie dużych ilości gotówki. Dzięki temu będziemy o wiele mniej narażeni na niebezpieczeństwo rozboju, czy też napadu z bronią w ręku, itp. Prezes, który patrzy w przyszłość oraz interesuje się rozwojem swojej niewielkiej firmy, powinien koniecznie na to postawić. Dodatkowo można sporo zyskać, a przy okazji nasze przedsiębiorstwo stanie się wzorem do naśladowania dla innych, którzy stawiają być może pierwsze kroki w swoim biznesie.

Płatności elektroniczne to przyszłość, w którą trzeba śmiało wkroczyć. Centrum rozliczeń elektronicznych PeP należące do Grupy Nets z pewnością nam w tym pomoże. Na takim podejściu zyska każdy przedsiębiorca oraz przedsiębiorczyni, którym zależy na rozwijaniu własnego biznesu. Technika powinna być tutaj naszym sprzymierzeńcem – nie należy jej się bać i trzeba korzystać z jej dobrodziejstw na bieżąco, by nie zostać w tyle.

Powiązane wspisy
Artykuły partnerskieUsługi IT

Tani hosting bez tajemnic. 5 pułapek hostingu stron WWW

3 minut czytania
Wybierając hosting, musisz zwrócić uwagę na szereg kwestii. Pamiętaj też, że nie zawsze oferta, która na pierwszy rzut oka wydaje się idealna,…
Artykuły partnerskie

Płatności odroczone Mokka nową opcją podczas zakupów w Internecie

2 minut czytania
Rozwiązania polegające na odroczeniu płatności za zakupy stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, ponieważ są świetną…
Artykuły partnerskie

Tablety, komputery i terminale wózkowe w przemyśle.

6 minut czytania
Każda firma realizująca podstawowe procesy biznesowe w obszarze produkcji, transportu czy magazynowania nie może obyć się bez wysokiej klasy sprzętu, zwiększającego wydajność…
Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowych i aktualizowanych skryptach, narzędziach oraz wpisach.