Artykuły partnerskie

HeyDoc – możesz porozmawiać z lekarzem już w kilka minut

3 minut czytania

Nikt z nas nie lubi spędzać czasu w kolejce do lekarza. Przychodnie, szpitale – właściwie każdego dnia są przepełnione. Chcąc iść do lekarza, trzeba najczęściej wziąć co najmniej dzień wolnego w pracy i uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście, postęp technologiczny, Internet i wszystkim dobrze znane smartfony, dają możliwości, dzięki którym najważniejsze sprawy z lekarzem możemy załatwić w kilkanaście minut, z każdego miejsca na ziemi. Świetną platformą, która skutecznie usprawnia cały proces jest HeyDoc. To platforma, dzięki której możemy w kilka minut umówić się z dowolnym lekarzem, jakiego potrzebujemy. 

Skontaktuj się z swoim lekarzem online

Konsultacje lekarskie online to świetne rozwiązanie dla każdego z nas. Platforma dostępna jest na nasze smartfony, które mamy zawsze pod ręką. Wystarczy się zarejestrować, podać najważniejsze dane i gotowe. Jeśli potrzebujemy konsultacji, porady online – wystarczy wybrać odpowiedniego specjalistę, opłacić konsultację i możemy ją odbyć w kilka minut, właśnie za pomocą smartfona. To świetna opcja dla osób zapracowanych i nie tylko. Często to dobre rozwiązanie, kiedy znajdziemy się w sytuacji awaryjnej, na przykład – w ostatniej chwili skapniemy się, że skończyły nam się ważne leki na receptę. Co więcej, możemy ją uzyskać nawet będąc na wyjeździe – za granicą na wakacjach, kiedy zapomnimy naszych lekarstw, możemy dzięki platformie szybko uzyskać receptę. Dzięki HeyDoc możemy: 

  • umówić wizytę z dowolnym lekarzem w kilka minut
  • uzyskać zwolnienie z pracy
  • uzyskać receptę na leki
  • bezpłatnie zadawać pytania lekarzom
  • możemy mieć własnego lekarza prowadzącego 
  • i wiele więcej i to bez wychodzenia z domu! 

Platforma działa podobnie do przychodni, które znamy. Korzystając z niej, możemy wybrać dla nas lekarza prowadzącego. To osoba, która dobrze zna naszą dokumentację medyczną i z którą jesteśmy najczęściej w stałym kontakcie. Często mówi się, że to również dla nas lekarz pierwszego kontaktu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, można się z nim łatwo skontaktować w serwisie. On może nas skierować do specjalisty, jeśli będzie to konieczne. Konsultację z dowolnym specjalistą można umówić w zaledwie kilka minut. W HeyDoc pracują prawdziwi profesjonaliści, znający się na swoim fachu. Jeśli masz problem ze zdrowiem, a nie do końca wiesz, do kogo powinieneś lub powinnaś się z nim zwrócić, możesz bezpłatnie zadać pytanie na forum lekarzy. Odpowiedni specjalista odpowie na Twoje pytanie maksymalnie w 48 godzin. Może doradzić Ci co zrobić, do kogo się skierować lub co może pomóc w Twojej sytuacji.

Nieograniczona ilość możliwości 

Jeśli potrzebujesz prawdziwej konsultacji z lekarzem, takiej, jak wizyta, tylko online – platforma daje wiele możliwości do jej odbycia. Z każdym z specjalistów możesz spotkać się na indywidualnym czacie, rozmowie wideo lub zwykłym połączeniu telefonicznym. To ważne, ponieważ, jeśli sytuacja jest naprawdę pilna i nie możesz rozmawiać – wystarczy, że opiszesz lekarzowi swój problem. Zaś w sytuacjach, kiedy konieczne jest, aby lekarz mógł Cię zobaczyć – możesz to zrobić z pomocą kamerki w telefonie, tablecie, czy laptopie. Przykładem jest sytuacja, kiedy potrzebujesz, aby lekarz ocenił Twoje zmiany skórne, które Cię niepokoją. Wszystko możesz mu pokazać podczas rozmowy wideo w dowolnym miejscu i czasie. To idealna opcja, która oszczędza sporo czasu, a za to daje naprawdę dużo możliwości. 

Nie musisz się martwić, że jeśli zapomnisz o czymś podczas wizyty, wszystko przepadnie.. Zdarzają się różne sytuację, które zostały tutaj przewidziane. Przez 24h po wizycie u danego lekarza, możesz jeszcze bezpłatnie zadać mu jakiekolwiek pytanie. Jeśli zapomnisz o czymś ważnym, będziesz mieć wątpliwości co do stosowania przepisanych leków – wszystko możesz wyjaśnić i o wszystko możesz spytać jeszcze całą dobę i nie musisz dopłacać ani złotówki, a tym bardziej, płacić ponownie za wizytę. 

Platforma HeyDoc udostępnia także świetną funkcję, jaką jest HeyCzeker. Co to takiego? W kilku krokach możesz opisać niepokojące Cię objawy Twojego zdrowia lub Twojego dziecka już od 1. miesiąca życia. Ta funkcja jest dokładnie przebadana i jest w stanie powiązać objawy z różnymi ich przyczynami, bądź chorobami. To dobre rozwiązanie, jeśli nie wiesz do jakiego lekarza się kierować i czy możesz podjąć jakieś kroki lecznicze od razu. Jest to bezpieczny oraz certyfikowany produkt medyczny, którego funkcjonowanie zostało sprawdzone.

Na stronie znajdziesz również wiele ciekawych artykułów naukowych, stworzonych przez naszych specjalistów. Są to zarówno materiały dotyczące chorób, leków, suplementacji, jak i na przykład zdrowego stylu życia. Dzięki temu można wiele się dowiedzieć o naszym zdrowiu i o tym, jak je chronić oraz naprawiać. Te artykuły to prawdziwa skarbnica wiedzy, z której warto korzystać. Materiały są cały czas aktualizowane, powstają nowe i cały czas treści tu dostępne są przydatne dla każdego. Serdecznie zapraszamy do kompleksowego korzystania z platformy medycznej HeyDoc, która daje moc możliwości.

Powiązane wspisy
Artykuły partnerskie

Wizyty domowe - kiedy warto skorzystać z prywatnej konsultacji przez telefon lub wideo?

4 minut czytania
Wizytę domową dzisiaj zamówić prościej niż kiedykolwiek. Lekarz może bowiem pojawić się w domu pacjenta za pomocą połączenia telefonicznego, czatu, rozmowy wideo….
Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowych i aktualizowanych skryptach, narzędziach oraz wpisach.