Artykuły partnerskie

Gdzie kupić lajki na Instagramie? Najlepsze serwisy na 2022!

8 minut czytania

Jeśli masz już Instagrama to powinno być dla Ciebie jasne, że liczba lajków na Instagramie jest dość ważna, ponieważ daje nam odzwierciedlenie popularności danego posta, czy też całego profilu. Nie ważne czy jesteś influencerem, prowadzisz własny biznes czy po prostu prowadzisz osobisty profil na Instagramie. Posiadanie dużej liczby lajków na Instagramie jest dosyć opłacalne. Każdy interesujący się Instagramem wie jak ważne jest używanie odpowiednich hasztagów, dobra obróbka zdjęć czy systematyczna aktywność na swoim profilu. Jednak czasem mimo to ciężko jest się przebić na głębsze wody popularności i wtedy przychodzi na myśl zakup lajków na Instagramie. Oczywiście mowa o zakupie realnych lajków na Instagramie a nie sztuczne ich nabijanie. Dzisiaj istnieje już mnóstwo serwisów, które pomogą nam w łatwy sposób się wypromować. Pytanie tylko gdzie kupić lajki na Instagramie, aby było to bezpieczne, pewne i warte swojej ceny? Przygotowaliśmy zestawienie serwisów, które oferują zakup lajków na Instagramie i postaramy się przedstawić ich oferty, aby to gdzie kupić lajki na Instagramie było jasne i transparentne!

7 Najlepszych serwisów do zakupu lajków na Instagramie w Polsce 

Jeśli chcesz skrócić swoją drogę do zdobycia popularności na Instagramie to najlepiej jest zakupić lajki na Instagramie. Takie rozwiązanie daje nam gwarancję zdobycia określonej ilości polubień bez masy wysiłku. Zaledwie kilka kliknięć (zależnie od serwisu) pozwoli Ci zakupić lajki, które zostaną dodane pod wybrane przez Ciebie posty na Twoim lub dowolnym, publicznym profilu na Instagramie. 

Poniższe zestawienie 8 serwisów gdzie możesz kupić lajki na Instagramie gwarantuje Ci zakup wysokiej jakości polubień z szybką dostawą. Kupując od renomowanych sprzedawców nie musisz się martwić o sztuczne konta czy spadki zakupionych lajków. 

1. Polskielajki

Polskie lajki to znany na naszym rynku serwis, który oferuje zakup takich usług jak lajki na Instagramie, Instagram Followers czy wyświetlenia na Instagramie. Od kilku lat, ten serwis przoduje w wynikach organicznych i wiele osób chwali dostępne tam usługi. 

Serwis gwarantuje bezpieczną promocję naszego konta na Instagramie z użyciem dostępnych usług. Wszystkie usługi nie wymagają dostępu do naszego konta, co jest bardzo bezpieczne. Jakość usług według opinii użytkowników jest bardzo dobra i ludzie cyklicznie zamawiają kolejne usługi promowania Instagrama. 

Warto wspomnieć, że serwis Polskielajki jest w pełni zintegrowany z Instagramem, co oznacza, że nie musimy kopiować linków z Instagrama aby zakupić usługę. Wystarczy znać swoją nazwę na Instagramie, a serwis sam pobierze potrzebne dane. Jedyny wymóg to posiadanie publicznego konta na Instagramie, dostępnego dla wszystkich.

2. Kuplike

Serwis Kuplike to istniejąca od 2013 roku platforma do kompleksowej promocji swoich profili w mediach społecznościowych. Jeden z najstarszych, dalej działających serwisów z dostępem do wielu usług promowania. Przez wiele lat działalności strona jest na bieżąco aktualizowana i modernizowana pod względem technologii i aktualnych trendów w social mediach.

Na Kuplike znajdziemy oczywiście usługi z kategorii Instagram, w tym lajki na Instagramie. Jednak serwis oferuje także usługi promujące na YouTube czy też Facebooku. Opinie o Kuplike są zaskakująco dobre, gdzie biorąc pod uwagę staż na rynku podkreśla stabilne i wysokiej jakości usługi. 

Platforma podobnie jak poprzedni serwis jest zintegrowana z Instagramem, lecz brakuje integracji z YouTube oraz Facebookiem – przy tych usługach musimy ręcznie podać link, który jest walidowany przez serwis.

3. Tanielajki

Jeśli zależy Ci na wypromowaniu swojego konta na Instagramie w jak najmniejszym budżecie to serwis Tanielajki.pl może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. 

Oferta serwisu Tanielajki jest skupiona tylko na Instagramie. Dostępne usługi to lajki na Instagramie oraz Instagram Followersy. Ceny usług zaczynają się od kilku złotych a dodatkowo dostępne są kupony rabatowe, które są dość atrakcyjne. Bez problemu dostaniemy 10% zniżki lub więcej. 

Opinie o Tanielajki.pl są dobre, chociaż nie ma ich dużo z uwagi, że serwis jest dość nowy na rynku. Mimo niskich cen, przy zakupie lajków na Instagramie można także zauważyć integracje z Instagramem co znacznie ułatwia zakupy usług promocyjnych. 

4. Szybkielajki

Szybkielajki to kolejny serwis, który na rynku istnieje już kilka dobrych lat i wedle opinii kupujących, daje radę i jest polecany. Oczywiście są też negatywne opinie lecz zazwyczaj dotyczą wydłużonej realizacji, lub nie są dość rozbudowane.

 Na serwisie Szybielajki można kupić obserwacje na Instgramie jak i lajki na Instagramie. Sama kategoria usług dotycząca Instagrama posiada aż 6 usług więc jest w czym wybierać. Oprócz tego, serwis oferuje promowanie aż 5 dodatkowych platform tj. Facebook, YouTube, Tiktok, Twitter oraz SoundCloud. Śmiało można powiedzieć, że oferta Szybkielajki jest jedną z najbardziej obszernych na rynku promowania social media.

Serwis gwarantuje używanie w 100% bezpiecznych metod i zgodnych z regulaminami mediów społecznościowych co jest ważne dla kupujących. Nie trzeba się martwić, że promowane profile zostaną ograniczone lub zablokowane.

5. SocialMonkeys 

Serwis SocialMonkeys oferuje wysokiej jakości lajki oraz followersów na Instagramie. W ofercie znajdziemy tylko te dwie usługi. Według informacji na stronie wszystkie usługi objęte są błyskawiczną realizacją.

Lajki na Instagramie są tutaj oferowane w jakości premium przez co ich cena jest nieznacznie wyższa niż na poprzednich serwisach. Dodatkowo dostajemy 30 dniową gwarancję bez dodatkowych opłat.

Doniegdyś serwis posiadał integracje z Instagramem, jednak na obecną chwilę możemy zakupić lajki na Instagramie tylko poprzez podanie linku ręcznie.

6. InstaLikes

InstaLikes to serwis istniejący od kilku lat, który oferuje usługi promujące konto na Instagramie, oraz wiele innych usług. W ofercie znajdziemy także usługi promujące YouTube, Facebook czy TikTok.

InstaLikes określa się jako agencja social media, ponieważ oferuje indywidualne usługi promowania profili w social media oraz takie usługi jak tworzenie stron internetowych czy przygotowywanie strategii marketingowych.

Opinie klientów serwisu są bardzo dobre. Proces zakupowy wymaga od nas ręcznego podania linku przy każdej z usług. Dodatkowo możemy skonfigurować każdą dostępną usługę pod siebie przez opcję takie jak błyskawiczna realizacja czy wysoka jakość.

7. InFejm

Infejm to platforma do promowania Instagrama oraz Facebooka. Aby skorzystać z oferty wymagana jest rejestracja w serwisie, po której dostajemy dostęp do takich usług jak Instagram Followersy, Lajki na Instagramie, Lajki na Facebooku czy Polubienia na Fanpage. Oferta serwisu stale się zmienia co część użytkowników może irytować ponieważ niektóre usługi są czasem niedostępne lub ich cena znacząco się zmienia.

Serwis oferuje pełne wsparcie klienta i realizowanie zamówienia przez własne algorytmy co ma pomóc w łatwiejszym składaniu zamówienia oraz szybszej realizacji.  

3 Najlepsze zagraniczne serwisy do zakupu lajków na Instagramie

Przy tworzeniu artykułu, który ma pomóc i wyjaśnić gdzie kupić lajki na Instagramie, aby było bezpiecznie, korzystnie i pewnie nie sposób wymienić serwisów zagranicznych. Oferowane przez nich usługi są także wysokiej jakości i często podobne cenowo. Oczywiście musimy się liczyć z płatnością w walucie obcej – najczęściej w amerykańskim dolarze lub w brytyjskim funcie. Jednak płatność za lajki na Instagramie w obcej walucie nie jest problemem dla osób z kartami wielowalutowymi, które banki dość chętnie oferują swoim klientom.

1. InstGrow

InstGrow to serwis skupiający się na promowaniu Instagrama, i takie usługi właśnie tam znajdziemy. Wiodące usługi to Lajki na Instagramie, Instagram Followers oraz Instagram Views. Wszystkie usługi są w pełni konfigurowalne pod względem jakości, szybkości realizacji czy stopniowego dodawania. 

Serwis InstGrow posiada pełną integracje z Instagramem co znacznie ułatwia składanie zamówienia. Dodatkowo do naszej dyspozycji są darmowe narzędzia takie jak Instagram Downloader czy Instagram Story Viewer. Za wszystkie płatne usługi zapłacimy kartą kredytową lub debetową w walucie USD – nie ma ograniczeń co do wydawcy karty. 

2. SuperViral

Oferowane przez serwis SuperViral usługi skupiają się wyłącznie na promowaniu Instagrama, gdyż są to Instagram Likes, Instagram Followers oraz Instagram Views. Ceny są bardzo przystępne, a opinie zachęcają do zakupu. SuperViral także jest zintegrowany z Instagramem więc kompletowanie zamówienia jest bardzo łatwe.

Serwis istnieje na rynku od 2012 roku i oferuje bezpieczne płatności kartą oraz poprzez Pay

Pal. Waluta w serwisie to funt szterling.

3. LikesGeek 

LikesGeek to platforma do kompleksowej promocji naszych profili czy kont na popularnych mediach społecznościowych. W ofercie widzimy usługi dotyczące promowania Facebooka, Instagrama, YouTube, Twittera, Tiktoka, SoundCloud oraz Vimeo. Tak duża oferta jest niewątpliwym plusem.

Aby zakupić jakąkolwiek z usług musimy podać wymagany link, wypełnić dane takie jak e-mail a następnie możemy wygodnie opłacić zamówienie poprzez PayPal. Realizacja zamówienia jest „jak najszybsza” tak więc zależnie od ilości zamówień w systemie nasze zamówienie będzie realizowane jak najszybciej po opłaceniu.

Najczęstsze pytania na temat kupowania lajków na Instagramie

Przy temacie dotyczącym zakupu lajków na Instagramie często pojawiają się powtarzające się pytania. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez internautów pytania w przypadku chęci zakupu lajków na Insta. 

Jak kupić lajki na Instagramie i czy warto?

Zakup lajków na Instagramie to rzeka płynących korzyści, które będziemy mogli wykorzystać. Rynek influencerów oraz promowania Instagrama jest bardzo nasycony przez co ciężko organicznie się przebić lub jest to sporym wyzwaniem. Kupując lajki na Instagramie poprzez dedykowane serwisy jesteśmy w stanie nadać naszemu profilowi przewagę nad innymi. Większa zauważalność wśród innych i pełna kontrola rozwoju naszego konta na Instagramie może być bardzo intratna.

Kupno lajków na Instagramie pozwala nam postawić solidny fundament otwierający nam drogę na budowanie relacji z publiką oraz reklamodawcami. Zakup lajków jest dziecinnie prosty i na wielu serwisach ograniczony do 2 lub 3 kroków, po których zostaje nam tylko czekać na przypływ realnych polubień wprost na wyznaczone przez nas posty.

Czy kupowanie lajków na Instagramie jest bezpieczne? 

Firmy oferujące zakup lajków na Instagramie gwarantują używanie sprawdzonych i bezpiecznych metod, aby dodać kupione lajki na Twoje konto. W ich biznesie jest to, żeby nie narażać swoich klientów na ryzyko blokady czy ograniczeń na Instagramie. Nie udało się uzyskać jednoznacznej odpowiedzi jakie sposoby są wykorzystywane do dodawania lajków, jednak żaden z opisywanych serwisów nie wymaga od nas danych logowania do naszego Instagrama. Cały proces zakupu lajków na Instagramie przebiega bez ingerowania w nasze konto na Instagramie.

Ile kosztują lajki na Instagramie?

Zakup lajków na Instagramie jest dzisiaj dostępny niemal dla każdego z nas. Ceny polubieni zaczynają się już od kilku złotych czyli kwoty, którą wydajemy na butelkę ulubionego napoju czy paczkę przekąsek. 

Tak niskie ceny (względem lat poprzednich) są spowodowane większym zainteresowaniem i polepszeniem technologii użytych do promowania naszych Instagramów. Zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym podstawowe pakiety nie przekraczają ceny 10 zł, co realnie daje szanse każdemu spróbowania swoich sił w promocji swojego profilu.

Gdzie kupić lajki – Polska vs Zagranica? 

Przy zakupie lajków na Instagramie mamy możliwość skorzystać z rodzimych, polskich serwisów jak i z tych zagranicznych, w języku angielskim. Różnice w ofertach są dość marginalne i często wynikające z regionalizacji oferty. Jeśli chodzi o jakość oferowanych lajków na Instagramie to niemal wszędzie dostaniemy wysokiej jakości usługę w podobnym budżecie. Na serwisach zagranicznych ceny mogą być w niektórych przypadkach nieco wyższe, jednak wynika to często z wyższych opłat transakcyjnych przy płatnościach kartą czy przez PayPal.

Jak szybko dostanę kupione lajki na Instagramie? 

Decydując się na zakup usług cyfrowych do których należy przypisać zakup lajków na Instagramie, większości z nas zależy na jak najszybszej realizacji. W większości serwisów wymienionych w powyższych zestawieniach, nasze zamówienie lajków na Instagramie będzie dostarczone maksymalnie do 24 godzin, jednak często dużo szybciej. W przypadku niecierpliwych klientów, część z serwisów oferuje tzw. Błyskawiczną realizację, która priorytetyzuje realizację naszego zamówienia ponad inne, zwykłe zamówienia. W przypadku błyskawicznej realizacji, czas jaki serwisy potrzebują na dodanie polubień na Instagramie często wynosi do kilku minut.

Powiązane wspisy
Cyberbezpieczeństwo

Ogólne zasady zachowania i bezpieczeństwa w sieci Internet

17 minut czytania
Internet, często nazywany siecią globalną, to ogromna sieć komputerowa, która łączy miliardy urządzeń na całym świecie. Jest to infrastruktura, która umożliwia przesyłanie…
Artykuły partnerskieSieci Komputerowe

Modem z internetem do laptopa – jaki wybrać?

3 minut czytania
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Chcesz korzystać z sieci na komputerze? Do wyboru masz różne rodzaje routerów lub modemów z internetem do laptopa. Sprawdź, co…
Zarabianie w internecie

35 systemów do zarabiania na wypełnianiu płatnych ankiet internetowych - test zarobków

11 minut czytania
Podczas przeglądania różnych opcji zarabiania przez internet, natrafiłem na popularną metodę, jaką jest wypełnianie ankiet online. Postanowiłem przeprowadzić test, aby ocenić, czy…
Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowych i aktualizowanych skryptach, narzędziach oraz wpisach.