Artykuły partnerskie

Czy warto kupić iPhone’a 14 Pro Max przed wakacjami?

2 minut czytania
Young casual Businessman holding and using smartphone for sms messages, hipster man typing touchscreen cell phone in the cafe. business, lifestyle, technology and Social media network concept

Gdy zbliżają się wakacje zdarza się, że przed wyjazdem dopada nas istny szał zakupów! Myślimy także o zmianie telefonu na lepszy, nowszy i z większymi możliwościami w zakresie aparatu. Niezależnie od tego czy jesteśmy fanami Apple, zastanawiamy się nad zakupem najnowszego iPhone’a, którym obecnie jest IPhone 14 Pro i 14 Pro Max. Jednak znawcy wiedzą, że zaraz po wakacjach wychodzi najnowszy iPhone, w związku z tym: czy warto kupić iPhone’a 14 Pro Max?

Czym wyróżnia się iPhone 14 Pro Max?

IPhone 14 pro i 14 Pro Max miały premierę na jesieni zeszłego roku. W porównaniu do modeli oznaczonych liczbą 13, iPhone 14 Pro wniósł pewne znaczące innowacje, które mogłyby przekonać nas o zakupie najnowszego modelu tuż przed wakacjami.

Po pierwsze, IPhone 14 pro i jego większy brat – iPhone 14 Pro Max zostały wyposażone w moduł interaktywny, zamiast wcześniej obecnej tak zwanej „wyspy” umiejscowionej na górze ekranu. Dzięki interaktywnej ikonce dowiemy się kto dzwoni lub otrzymamy powiadomienia z różnych aplikacji. O ile, dla niektórych może być to czysto kosmetyczny zabieg, o tyle kolejna funkcja jest już bardziej praktyczna. O czym mowa?  

Chodzi o funkcję wykrywania wypadków, którą posiadają najnowsze iPhone’y, Ale także najnowsze smart zegarki Apple Watch. Jak zapewnia Apple, funkcja ta korzysta z zasobów satelitarnych, dzięki czemu w razie wypadku samochodowego, telefon lub zegarek jest w stanie wezwać kontakt alarmowy i służby alarmowe. Przydatne, prawda?

Czy warto inwestować w zakup iPhone’a tuż przed wakacjami? 

Mimo tego, że po wakacjach będzie miała miejsce odsłona kolejnego iPhone’a, dla fanów elektroniki jest to świetna nie tylko zabawka, ale nierzadko i narzędzie pracy. Dlaczego?

IPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max robią naprawdę świetne zdjęcia! W tej chwili są to zdjęcia porównywalne jakościowo do tych z użyciem specjalistycznych obiektywów. Takie urządzenie przyda się nie tylko blogerom i blogerkom, ale także osobom, które chciałyby zacząć w jakikolwiek sposób zarabiać na robionych przez siebie zdjęciach. IPhone 14 Pro i 14 Pro Max umożliwia rejestrowanie zdjęć w formacie raw., dzięki czemu możemy je następnie poddać obróbce w programach graficznych. Może się to jednak okazać zbyteczne, gdyż te IPhone’y radzą sobie naprawdę świetnie!

85 posty

O autorze
Kierownik projektów IT oraz koordynator ds. cyberbezpieczeństwa. Hobbystycznie prowadzę kilka serwisów internetowych oraz blogi. Moje główne zainteresowania to: zarabianie przez internet, sposoby monetyzacji serwisów internetowych, dochód pasywny, bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, prywatność i ochrona danych osobowych, polityki publiczne w szczególności polityki zdrowia publicznego.
Artykuły
Powiązane wspisy
Artykuły partnerskie

Komu może przydać się dodatkowa karta SIM?

3 minut czytania
Termin „dodatkowa karta SIM” ma dwie definicje – może oznaczać praktyczne rozwiązanie pozwalające korzystać z kilku numerów jednocześnie (dual SIM) lub możliwość…
Usługi IT

O czym należy pamiętać przy pogwarancyjnym serwisie i naprawie urządzeń Apple?

7 minut czytania
Apple jest jednym z najbardziej popularnych producentów elektroniki na świecie, zyskującym zaufanie użytkowników dzięki innowacyjnym produktom i intuicyjnym interfejsom. Miliony ludzi na…
Artykuły partnerskie

Czym wyróżnia się iPhone 14 i czy warto zwrócić na niego uwagę?

3 minut czytania
Każda premiera nowej odsłony smartfona Apple wywołuje spore zainteresowanie. Podobnie było kilka miesięcy temu z debiutem iPhone’a 14 oraz jego trzech bardziej…
Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowych i aktualizowanych skryptach, narzędziach oraz wpisach.