Artykuły partnerskie

Czy Samsungi z serii M są warte swojej ceny?

2 minut czytania
Wireless headphones and smartphone on black background, office desk. Flat lay top view

Smartfony z roku na rok stają się coraz droższe. Jest to związane z rosnącym zaawansowaniem technologicznym oraz progresującą inflacją. Nie warto przepłacać. Niektórzy giganci technologiczni tacy jak Samsung oferują bardziej budżetowe linie produktów, które swoją jakością wcale nie odbiegają od najnowszych modeli. Przykładem są telefony z serii Samsung Galaxy M, które łączą w sobie bardzo atrakcyjną cenę oraz wysokie osiągi- często porównywane do smartfonów flagowych.

Jakość smartfonów Samsung z serii M

Samsung to zdecydowanie jeden z największych i najlepszych producentów smartfonów. Produkty giganta są niezwykle zdywersyfikowane, dzięki czemu każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Przeglądając ofertę, z łatwością można zauważyć telefony, których cena przekracza 6 000 zł. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby znaleźć modele tańsze w cenie wahającej się w okolicach 1000 zł

Smartfony Samsung Galaxy M to modele oscylujące w kwotach od 900 złotych do 2 tysięcy złotych. Pomimo niskiej kwoty telefony zawierają w sobie potężne komponenty, które często mają podobną jakość lub lepszą od serii flagowych. Przykładem może być pojemność baterii. W przypadku niektórych modeli z serii M sięga ona 5000 mAh. Taka pojemność umożliwia nawet intensywne korzystanie z telefonu bez konieczności ładowania.

Co ciekawe flagowe modele giganta technologicznego często posiadają mniejszą pojemność baterii. Przykładem mogą być Samsungi z serii Flip i Fold. Pojemności ich baterii oscyluje w okolicach 4000 mAh. Ich cena natomiast jest zdecydowanie wyższa. Jak więc można zauważyć seria M to produkty z najwyższej półki w bardzo atrakcyjnej cenie. Przy wybieraniu sklepów, gdzie kupi się sprzęt, warto jest zwrócić uwagę na oferowaną cenę oraz ilość dostępnych modeli. Jeśli kryteria te będą spełnione w satysfakcjonujący sposób, ma się gwarancję, że dobierze się produkt odpowiedni do swoich indywidualnych potrzeb po uczciwej kwocie.

Czym kierować się przy wyborze urządzenia?

Kluczowe znaczenie ma szerokość ekranu. Zwykle dla użytkowników 6,5 cala w pełni wystarczającą ilością. Warto również, aby wyświetlacz miał jakość Full HD lub wyższą. Niemal każdy z Samsungów z serii M posiada dodatkowe funkcje takie jak:

  • 5G,
  • możliwość płacenia zbliżeniowego za pomocą technologii NFC,
  • wejście do strefy Samsung Galaxy, która polega na kompatybilności smartfona z dedykowanymi akcesoriami.

Warto jest także zwrócić uwagę na pojemność baterii. Im więcej mAh telefon będzie w stanie dłużej wytrzymać na jednorazowym ładowaniu do pełna. Aby nie przepłacać na tym parametrze warto jest zastanowić się, ile korzysta się z urządzenia. Jeśli wykorzystuje się swój smartfon do pracy lub innych aktywności, które pochłaniają duże ilości czasu, powinien posiadać pojemną baterię. Duże znaczenie w tym przypadku ma także jakość baterii. Jeśli chodzi o Samsunga – zużywają się one wolno i zachowują swoją kondycję przez długi czas. Ma to istotne znaczenie, zwłaszcza jeśli nie chce się wymienić telefonu w ciągu kilku najbliższych lat. 

Jakie akcesoria warto dobrać do Samsunga?

Samsung od kilku lat buduje własną infrastrukturę. Polega ona na produkowaniu akcesoriów integralnych ze smartfonem. Produkty świetnie ze sobą współpracują, dzięki czemu codzienne funkcjonowanie ulega optymalizacji. Warto jest dodatkowo przemyśleć zakup smartwatcha, słuchawek bezprzewodowych albo rysika do telefonu.

Powiązane wspisy
Artykuły partnerskie

Komu może przydać się dodatkowa karta SIM?

3 minut czytania
Termin „dodatkowa karta SIM” ma dwie definicje – może oznaczać praktyczne rozwiązanie pozwalające korzystać z kilku numerów jednocześnie (dual SIM) lub możliwość…
Artykuły partnerskie

Czy warto kupić iPhone’a 14 Pro Max przed wakacjami?

2 minut czytania
Gdy zbliżają się wakacje zdarza się, że przed wyjazdem dopada nas istny szał zakupów! Myślimy także o zmianie telefonu na lepszy, nowszy…
Artykuły partnerskieTechnologie

Nowy Samsung A54 – czy będzie godną alternatywą dla flagowców?

3 minut czytania
Samsung to producent, który na przestrzeni lat wypracował sobie renomę. Dziś może się cieszyć oddaniem użytkowników, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych modeli…
Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowych i aktualizowanych skryptach, narzędziach oraz wpisach.