Artykuły partnerskie

Co powinien mieć dobry internet domowy?

2 minut czytania

Niezależnie od tego, czy często pracujesz z domu, czy chętnie korzystasz z platform streamingowych, dobry internet domowy to podstawa. Chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę sieci bezprzewodowej? Wypróbuj stabilny internet Orange – domowe łącze, które zapewni Ci komfort w każdych warunkach.

Jaki internet domowy wybrać?

Stabilny internet domowy to nie tylko gwarancja udanych seansów filmowych czy rozgrywek sieciowych – to istotny aspekt życia codziennego wielu rodzin. Jest przydatny zarówno podczas home office, jak i lekcji zdalnych Twojego dziecka czy rozmów wideo z bliskimi. .

Światłowód Orange działa niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. To wszystko dzięki wykorzystaniu światła i specjalnych przewodów wykonanych z włókna szklanego i tworzyw sztucznych – w Orange dane przesyłane są z prędkością nawet do 1 Gb/s.

Dobry internet domowy nie tylko powinien być szybki, ale także stabilny. Niezależnie od tego, ile osób równocześnie korzysta z szybkiego łącza od Orange, przesyłanie i odbieranie danych odbywa się bez zakłóceń. Chcesz zacząć korzystać ze światłowodu? Sprawdź jego dostępność w Twojej okolicy i postaw na nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu.

Sprawdź szczegóły oferty: https://www.orange.pl/internet/internet-domowy

Oferta Orange – internet domowy bez limitu

Szukasz dobrego internetu domowego? W Orange nie tylko dostosujesz jego prędkość, ale także zadecydujesz o okresie trwania umowymoże być zawarta na 24 miesiące lub na czas nieokreślony. Bezterminowe korzystanie ze światłowodu wiąże się z krótkim okresem wypowiedzenia, który trwa jedynie 30 dni. Internet Orange nie sprostał Twoim oczekiwaniom? Zrezygnuj z niego bez zbędnych opłat dodatkowych czy innych konsekwencji!

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, która oferta światłowodu będzie dla Ciebie najlepsza, w każdej chwili możesz skontaktować się z konsultantem lub udać się do salonu Orange. Pamiętaj, że wszelkie formalności załatwisz też online, a zamawiając ofertę przez stronę internetową Orange  otrzymasz w prezencie 2 mies. internetu domowego Orange za 0 złotych.

Internet domowy Orange – dlaczego warto skorzystać z oferty?

Zależy Ci na stabilnym łączu? Postaw na internet domowy Orange! Wybierz spośród trzech dostępnych prędkości – 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 1 Gb/s – i przekonaj się, dlaczego warto korzystać z niezawodnego światłowodu.

  1. Internet domowy Orange – bez zakłóceń i ekranów ładowania

Zbędne ekrany ładowania, lagi i opóźnienia w transmisji potrafią wpłynąć na komfort internautów. Wybierz Orange Światłowód, który nie tylko zapewni Ci oglądanie ulubionych filmów i seriali bez zakłóceń, ale także pozwoli na szybkie przesyłanie plików podczas pracy zdalnej.

  • Ofertę internetu domowego rozbudujesz zgodnie z potrzebami

Poszukujesz ciekawej oferty internetu domowego i planujesz zmienić dotychczasowego operatora sieci komórkowej? W Orange możesz połączyć kilka usług naraz – internet, abonament komórkowy, telewizję i telefon stacjonarny. Wystarczy, że skorzystasz z oferty Orange Love, dzięki której będziesz oszczędzać na rachunkach.

Powiązane wspisy
Artykuły partnerskieSieci Komputerowe

Modem z internetem do laptopa – jaki wybrać?

3 minut czytania
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Chcesz korzystać z sieci na komputerze? Do wyboru masz różne rodzaje routerów lub modemów z internetem do laptopa. Sprawdź, co…
Zarabianie w internecie

35 systemów do zarabiania na wypełnianiu płatnych ankiet internetowych - test zarobków

11 minut czytania
Podczas przeglądania różnych opcji zarabiania przez internet, natrafiłem na popularną metodę, jaką jest wypełnianie ankiet online. Postanowiłem przeprowadzić test, aby ocenić, czy…
Internet rzeczyTechnologie

Światłowód a rozwiązania smart home - dlaczego warto postawić na superszybki internet

4 minut czytania
Smart home to nieodzowny element przyszłości w naszych mieszkaniach i domach. Kluczową rolę dla poprawnego działania systemu odgrywa jakość i szybkość połączenia…
Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowych i aktualizowanych skryptach, narzędziach oraz wpisach.